Dofinansowania

Dofinansowania

Otrzymanie dofinansowania do kursów dla fizjoterapeutów i lekarzy wymaga dopełnienia wielu formalności, a my bezpłatnie pomagamy w tym procesie.

Wspieramy osoby zainteresowane szkoleniami, pomagamy wypełnić wniosek, skompletować dokumenty, wskazujemy miejsce ich złożenia oraz asystujemy przy rozliczeniu. 

Dzięki Nam możesz otrzymać dofinansowanie od 50–100% ceny szkolenia!

Na każdy z naszych kursów możesz starać się o dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) oraz  Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). 

Poniżej więcej informacji o w/w dofinansowaniach.

Dofinansowania kursów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Środki te są w dyspozycji Powiatowych Urzędów Pracy.

Osoby zapisujące się na kursy dla fizjoterapeutów i lekarzy mogą starać się o dofinansowanie w ramach KFS. Fundusz oferuje wsparcie pracodawcom, którzy zatrudniają co najmniej jednego pracownika na umowę o pracę. Pracodawca również może ubiegać się o dofinansowanie, takiej możliwości nie mają osoby samozatrudnione.

Jak dużą kwotę dofinansowanie na kursy jesteś w stanie uzyskać w ramach KFS?

Środki mogą pokryć nawet 100% kosztów szkolenia. Jedyny warunek jest taki, że dofinansowanie kursów dla jednej osoby nie może przekroczyć w ciągu roku 300% przeciętnego wynagrodzenia.

Aby zapisać się na kursy z dofinansowaniem z KFS musisz złożyć wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy. O szczegółach naboru i procesu wnioskowania poinformujemy Cię podczas rozmowy.

Szkolenia z dofinansowaniem Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Jeśli interesuje Cię dofinansowanie szkolenia dla fizjoterapeuty i lekarzy możesz uzyskać wsparcie z Bazy Usług Rozwojowych. Środki są przyznawane osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, właścicielom i pracownikom mikroprzedsiębiorstw, małych i średnich firm i osobom zatrudnionym na umowę zlecenie. Aby zapisać się na szkolenia z dofinansowaniem BUR konieczne jest wykonanie kilku kroków. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie należy m.in. utworzyć konto w systemie BUR i podpisać umowę z operatorem.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o tym, jak przebiega proces uzyskania środków. Poziom dofinansowania na szkolenie z BUR wynosi od 50% do 80% kosztów, a o ograniczeniach kwotowych decydują poszczególni operatorzy.

Fizjoterapia MDT jest jednostką organizacyjną Fizjoterapia Jacek Tuz Certyfikowanej Kliniki Międzynarodowego Instytutu McKenziego.

  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr 2.24/00179/2021
  • Posiadamy Certyfikat Jakości SUS 2.0 DEKRA/SUS/000942 (zobacz certyfikat)
Instrukcja wnioskowania o dofinansowanie